Teatr Dobrego Serca
Twórcy

Jerzy Latos – absolwent wydziału aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej i Teatralnej. Grał na scenach teatrów warszawskich – Adekwatnego, Starej Prochowni, Baja, Teatru na Woli, a także Teatru Powszechnego i Studyjnego w Łodzi oraz w bez mała 40 miejscowościach w całej Polsce. Współzałożyciel Teatru Jestem i Teatru Exodus 3.14 w Warszawie. Nagrał kilkanaście powieści i książek dla programu radiowego "Po prostu" Wydawnictwa WARTO (niektóre z nich wydano w wersji audio), które emitowane były na falach różnych rozgłośni. Wraz z Pauliną Dullą nagrał cykl słuchowisk dla dzieci. Jest autorem scenariuszy teatralnych oraz muzyki, reżyserem spektakli w swoich teatrach. Od 2008 roku prowadzi Agencję Inicjatyw Artystycznych, w ramach której działa Teatr Dobrego Serca dla dzieci oraz Teatr Exodus 3.14.

Paulina Dulla -Latos – aktorka teatrów warszawskich, absolwentka Studium Aktorskiego przy Teatrze Żydowskim w Warszawie. Dyplom uzyskała na podstawie egzaminu państwowego zdanego przed Komisją ZASP. Ukończyła również studia magisterskie na Wydziale Filologii Germańskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje w Teatrze Żydowskim i Teatrze Wariacja. Współtworzy również Teatr Dobrego Serca jako aktorka, współautorka scenariuszy, scenografii i kostiumów.

Darek Petasz – gitarzysta i wokalista, współzałożyciel zespołu rockowego After Work. Pełen pogody ducha, wspaniały przyjaciel, który z anielską cierpliwością pomaga nam w walce ze studyjną maszynerią podczas nagrywania muzyki do naszych spektakli. Pracuje także w Teatrze Wielkim.

Gosia i Piotrek Kowalscy – najukochańsi przyjaciele wspierający nas na każdym kroku. Gosia, artystyczna dusza, skarbnica pomysłów i współautorka kostiumów do naszych spektakli. Piotrek, niezastąpiony doradca informatyczny, biznesowy... a i w budowie niejednej scenografii nam pomógł. Wspaniali rodzice Kuby, który wspomógł nas swoimi pomysłami przy powstawaniu „Bajki kosmicznej” oraz Jasia - autora pierwszej recenzji scenografii do tej samej bajki – na szczęście pozytywnej!

Milena Podloch